Praca pomocnicza w rolnictwie Niemcy Austria i Szwajcaria
Praca sezonowa w rolnictwie, leśnictwie, hodowli zwierząt i rybołówstwie dla mężczyzn, kobiet i par. Odsyłamy Cię do renomowanych firm bez prowizji i innych opłat.

 Pracownicy wykwalifikowani i asystenci w dziedzinie rolnictwa

Cześć ludzie, zawsze szukamy kobiet, mężczyzn i par, które mogą pracować jako pomocnicy w przygotowaniu pasz, pojeniach i opiece nad zwierzętami hodowlanymi i sprzątaniu stajni, a także ciężko pracujących pomocników, którzy pracują jako pracownicy sezonowi i przy zbiorach owoców, warzywa, sałatki i jagody Zbierać owoce. Mamy bardzo bliskie relacje z firmami leśnymi, w których prace prowadzone są w lesie iw leśnictwie. Ale rolnicy szukają również pracowników do prac polowych, którzy pomagają przy orce, bronowaniu, przygotowaniu do siewu, nawożeniu, zwalczaniu chwastów i zbiorach.

Oczywiście poszukujemy również specjalistów do prac naprawczych i konserwacyjnych. Istnieją nieograniczone możliwości zatrudnienia w przedsiębiorstwach produkcji rolnej, firmach i organizacjach dostawców, w rolniczych grupach interesu i ogólnie wszędzie tam, gdzie występuje praca w rolnictwie. Pomocnicy w rolnictwie, leśnictwie, hodowli zwierząt i ogrodnictwie, niezależnie od tego, czy są pomocnikami przy szparagach, chmielu, truskawkach, ogórkach, sadownictwie i warzywnictwie, czy dojarzach, stajennych, pracowników stajni czy rzeźni...

Agencja pracowników sezonowych dla przemysłu owocowo-warzywnego, zwierzęcego, leśnego i rybnego

Rolnik jest zorientowany na praktykę, rolnik produkuje surowce odnawialne pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Rolnictwo potrzebuje personelu pomocniczego i wykwalifikowanych specjalistów w dobrych i złych czasach. Zajmowanie się naturą, roślinami i zwierzętami charakteryzuje zrównoważone wykorzystanie zasobów przez rolnika.

Ogórek

Sadzenie ogórków bez szklarni, ogórek (ogórek ogrodowy rosnący na 

zewnątrz lub w małej szklarni ze wszystkimi ważnymi informacjami.. 

Szparag

Pomocnik do zbioru szparagów. Szparagi nakłuwa się ręcznie – a to 

nie lada wysiłek. Warzywa słupowe są zwykle kilka godzin po ...

Farma kurczaków

Rodzinne gospodarstwo ekologiczne Poszukiwani pomocnicy - teren 

gospodarstwa charakteryzują łąki i lasy. Ekologiczna działalność kur ...

Uprawa chmielu

Pracownicy sezonowi przy uprawie chmielu i przy zbiorach. Chmiel musi 

iść na drut - zapewniamy, że praca jest wykonywana naprawdę ...

Zbierać truskawki

n,,xvmc,vmxc,vxnmnmm  n  s sdmsopid  ddmscm  olsdmc   cpccm,km

n,,xvmc,vmxc,vxnmnmm  n  s sdmsopid  ddmscm  olsdmc   cpccm,km

Farmy mleczne

n,,xvmc,vmxc,vxnmnmm  n  s sdmsopid  ddmscm  olsdmc   cpccm,km

n,,xvmc,vmxc,vxnmnmm  n  s sdmsopid  ddmscm  olsdmc   cpccm,km

Hodowla świń

n,,xvmc,vmxc,vxnmnmm  n  s sdmsopid  ddmscm  olsdmc   cpccm,km

n,,xvmc,vmxc,vxnmnmm  n  s sdmsopid  ddmscm  olsdmc   cpccm,km

Pan młody

n,,xvmc,vmxc,vxnmnmm  n  s sdmsopid  ddmscm  olsdmc   cpccm,km

n,,xvmc,vmxc,vxnmnmm  n  s sdmsopid  ddmscm  olsdmc   cpccm,km

Najlepsze prace w rolnictwie

Współpracujemy z wieloma firmami rolniczymi, a klienci i kandydaci korzystają z naszego doświadczenia i rozległej wiedzy specjalistycznej. Skupiamy się na Polsce. Tutaj rekrutowaliśmy pracowników pomocniczych i wykwalifikowanych dla wszystkich dziedzin rolnictwa.

Możemy oprzeć się na wieloletnim doświadczeniu w rekrutacji i działającej sieci. Korzystamy z tej sieci dla kandydatów, którzy szukają bezpiecznej i poważnej pracy w różnych obszarach w krótkim czasie.

Nasza orientacja opiera się zasadniczo na potrzebach naszych kandydatów, którzy poszukują pracy.Etyka i rzetelność wobec klientów i klientów to nasze priorytety. I nie martw się, nasza usługa jest całkowicie bezpłatna.

Mamy odpowiednią pracę dla każdego – także dla Ciebie

Poszukujesz pracodawcy, który zatrudni Cię w sezonie lub w przerwie semestralnej,

lub szukasz stałego stanowiska, ponieważ chcesz doskonalić się zawodowo i finansowo. Wspieramy Cię, znajdując dla Ciebie odpowiedniego pracodawcę. I nie martw się, nasza rekrutacja i porady są całkowicie bezpłatne. Dzięki bliskości firm zajmujących się rolnictwem, leśnictwem, hodowlą zwierząt oraz rybami i przetwórstwem ryb, masz po swojej stronie partnera, który może zaprowadzić Cię do prawie każdej firmy zgodnie z Twoimi pomysłami.

Znajdź dokładnie tę pracę, której szukałeś od dawna

Jedź codziennie z Niemiec. Austria, Szwajcaria, Dania czy Holandia przysyłają zapytania personalne, 

a jeśli szukasz możliwości zmiany kariery, jesteśmy właściwym kontaktem - ponieważ łączymy Cię z zainteresowanymi firmami.

Doradzamy w firmach, udzielamy informacji o pracy, płacach, godzinach pracy i wszystkim, co jest dla Ciebie ważne i wyraźnie otrzymasz wsparcie tak długo, jak trwa proces aplikacyjny. U nas nie chodzi o pracę tymczasową, nie o kontrakty wartościowe, a tylko o to, czego szukasz.

Różnorodne oferty pracy, wiele bezpiecznych miejsc pracy, atrakcyjne miejsca pracy i ciekawe perspektywy w europejskim sektorze rolnym. I jeszcze jedno, odnosimy tylko taki sukces, ponieważ tak naprawdę myślimy tylko o Twoim sukcesie. Nasi kandydaci są dla nas ważniejsi niż jakakolwiek firma, ponieważ my i każda firma wiemy, że żadna firma nie odniesie sukcesu bez dobrych pracowników.